Nasze Realizacje

MAZOVIA MTB MARATHON

Cezary Zamana to jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy w historii, który przez 25 lat zawodowej kariery miał okazję obserwować największe na świecie wyścigi kolarskie. Zebrane przez ten czas doświadczenia pozwoliły mu w ciągu ostatnich siedmiu lat zbudować największy w Polsce cykl maratonów kolarskich dla dużych i małych amatorów dwóch kółek.

To My dbamy o bezpieczeństwo uczestników tych zmagań a firma FANTOM Ratownicy Off Road stała się partnerem Mazovia MTB Marathon. Zapraszamy wszystkich do śledzenia zmagań kolarskich na www.mazoviamtb.pl.


FESTIWAL BIEGOWY

Festiwal Biegowy to jedno z największych wydarzeń sportowych dla rodzin w Polsce. Skierowany jest zarówno do amatorów jak i zawodowych biegaczy, a jego ideą jest połączenie aktywności fzycznej z rywalizacją sportową. W roku 2012 Festiwal Biegów obejmie 23 biegi rozgrywane w całej Polsce. Na zwycięzców poszczególnych klasyfikacji w kategorii kobiet i mężczyzn czekają bardzo atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe o łącznej wartości 60 tysięcy złotych. Zawodnicy będą rywalizować w trzech klasyfikacjach: "Najlepszy maratończyk", "Najlepszy góral", "Najlepszy biegacz 5-10-15". Zwycięzcy klasyfikacji zostaną wyłonieni podczas biegów finałowych w Krynicy-Zdrój w dniach od 7 do 9 września 2012. Podczas finału w 2013 roku odbędą się Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich.

Bezpieczeństwo uczestników spoczywa w rękach lekarzy i ratowników medycznych firmy FANTOM będącej oficjalnym partnerem Festiwalu Biegowego. Do zobaczenia na kolejnych wielkich imprezach w całej Polsce!

festiwalbiegowy.pl


TERRATLON

TERRATLON to jedne z najtrudniejszych zawodów w triatlonie górskim w Polsce. Przepłynięcie jednego kilometra w jeziorze oraz dwukrotne pokonanie góry – pierwsze na rowerze (około 25 kilometrów) a później biegiem (około 10 kilometrów) – wymagają od uczestników niezwykłej wytrzymałości fizycznej i samozaparcia. Zawody odbywają się w połowie sierpnia w Beskidzie Żywieckim. Jak do tej pory były organizowane w Międzybrodziu Bialskim na stokach góry Żar, jednak przyszłoroczne zawody zapowiadają się na jeszcze trudniejsze, triatloniści będą musieli zmierzyć się z Magurką Wilkowicką. Ratownicy Medyczni FANTOM odpowiadają za zdrowie tych „najdzielniejszych z dzielnych” od samego początku.

Więcej informacji oraz galeria zdjęć z poprzednich zawodów na stronie internetowej terratlon.pl.


POLAND FOOTRACE

Poland Footrace 2013 jest to pierwszy wielodniowy wyścig biegowy w Polsce na dystansie powyżej 1000 kilometrów i pierwszy bieg z serii POLAND FOOTRACE. Biegacze mają do pokonania ponad 1040 kilometrów w 15 dni, czyli około 70 kilometrów dziennie bez ani jednego dnia przerwy. Jest to pierwszy tak ekstremalny wyścig biegowy w Polsce, w którym zawodnicy muszą każdego dnia pokonać dystans powyżej maratonu. Trasa została wytyczona od Władysławowa do Zakopanego przez malownicze tereny i miasta, by w ten sposób pokazać piękne krajobrazy i szerzyć turystykę biegową oraz biegi ultra w Polsce.

Przez 14 dni, przez 1000 kilometrów, dniem i nocą będziemy z biegaczami. Lekarze i ratownicy FANTOM Ratownictwo Off Road.

polandfootrace.com


ENDURO TROPHY

Ekstremalna przygoda pełna mocnych wyzwań, niezapomnianych wrażeń i super atmosfery. endurotrophy.pl